Zuzu DesignZuzuDesign.jpg

Zuzu Design istnieje od 2014 roku. Jesteśmy producentem dekoracji przestrzennych oraz artykułów wyposażenia pokoju dziecięcego. Wszystkie nasze produkty są wyjątkowe, personalizowane i stworzone na potrzeby Klienta a każde zamówienie może mieć indywidualny dobór kolorów i niepowtarzalny wzór.

Dziecko na każdym etapie rozwoju powinno mieć swoją przestrzeń, w której będzie nie tylko odpoczywało, ale też realizowało swoje pasje. Dlatego tak ważne jest, aby stworzone przez nas produkty były zgodnie z upodobaniem i zapotrzebowaniem Klientów. W ofercie posiadamy także stałe, ponadczasowe kolekcje, które często pomagają w wyborze odpowiedniego stylu czy produktów. Designerskie motywy są odpowiednie zarówno dla maluchów jak i dla starszych dzieci. Są to gotowe rozwiązania na piękne urządzenie pokoiku dziecięcego a także na prezent z okazji narodzin, chrzcin, świąt czy "baby shower". Dla niezdecydowanych przygotowaliśmy także bony podarunkowe, którymi można obdarować przyszłych rodziców aby samodzielnie dokonali wyboru. Wszystkie produkty wykonujemy z wielką starannością i jest to coś co wyróżnia nas spośród konkurencji.

Produkty wykonujemy ręcznie, dlatego są tak wyjątkowe, a czas potrzebny na ich realizacji jest dłuższy niż przy produktach dostępnych od ręki, choć zawsze staramy się skrócić go najbardziej jak tylko jest to możliwe. 

Wśród naszych produktów znajdziecie m.in:

- literki przestrzenne

- dekoracje ścienne

- miarki wzrostu

- skrzynie na zabawki

- pudełka i małe szkatułki

- łapacze snów

Oprócz typowych zamówień realizujemy także produkty spoza listy naszego asortymentu. Wystarczy, że napiszecie do nas swój pomysł a my postaramy się go zrealizować:). Dużo naszych wzorów i motywów a także zestawień kolorystycznych powstało właśnie przy współpracy z Klientami.

Zapraszamy do naszego świata :) 

Zuzu Design