Menu

Pokój dziecięcy, rządzi się własnymi prawami więc urządzenie go to nie lada wyzwanie. Wybierając dodatki, musimy pamiętać, że oprócz względów estetycznych, bardzo ważna jest funkcjonalność i praktyczność w tym pomieszczeniu. Dziecko spędza  bowiem tutaj bardzo dużo czasu - bawi się, uczy a także sprząta i odpoczywa dlatego zaopatrzenie pokoiku w odpowiednie skrzynie i pudełka na zabawki, znacznie ułatwi mu wykonywanie wszystkich tych czynności. W naszej ofercie mamy wiele produktów, które sprawią, że wszystkie zabawki będą miały swoje miejsce. Gitarę można schować do wielkiej i pojemnej skrzyni na zabawki natomiast ulubiony misiu może w nocy odpoczywać na huśtawce, tuż przy łóżeczku dziecka. 

Menu

Podkategorie

 • Literki

  Urządzenie pokoiku dziecka to nie lada wyzwanie, najważniejszą rolę odgrywają tu dodatki. Spersonalizowane produkty są piękną dekoracją a co najważniejsze nadają pokoikowi oryginalnego charakteru. Możesz zamówić u nas dowolne imię lub napis na ścianę, które pięknie przyozdobią ścianę nad łóżeczkiem dziecka ale także będą ciekawym elementem dekoracyjnym u starszych dzieci, mogą także wyznaczać strefę zabawy czy nauki. Doskonale sprawdzą się w pokoikach rodzeństwa, wyznaczając prywatną strefę każdego z nich. Nasze produkty to nie są zwykłe naklejki czy cienkie napisy tylko wyraziste napisy, które dzięki swojej grubości tworzą piękny przestrzenny efekt. 

 • Dekoracje ścienne

  Nie masz pomysłu na to jak odmienić wnętrze i nadać mu charakteru?

  pamiętaj, że to właśnie dodatki potrafią odmienić każdy wnętrze i wprowadzić wymarzony klimat. 

 • Przechowywanie

  Wybierając dodatki do pokoju dziecka, musimy pamiętać, że oprócz względów estetycznych, bardzo ważna jest funkcjonalność i praktyczność w tym pomieszczeniu. Dziecko spędza  bowiem tutaj bardzo dużo czasu - bawi się, uczy a także sprząta i odpoczywa dlatego zaopatrzenie pokoiku w odpowiednie skrzynie i pudełka na zabawki, znacznie ułatwi mu wykonywanie wszystkich tych czynności. W naszej ofercie mamy wiele produktów, które sprawią, że wszystkie zabawki będą miały swoje miejsce. Gitarę można schować do wielkiej i pojemnej skrzyni na zabawki.

 • Pozostałe

  Nie masz pomysłu jak urządzić pokoik dziecięcy i co zrobić aby nadać mu charakteru?

  pamiętaj, że to właśnie dodatki potrafią odmienić każdy wnętrze i wprowadzić wymarzony klimat. 

 • Promocje

Jest 83 produktów.

Pokazano 1-15 z 83 pozycji

Aktywne filtry